0 535 510 00 05
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Професія Full Stack Developer: Зарплата, Обов’язки, Вимоги

28 Mart 2023
6 kez görüntülendi
Професія Full Stack Developer: Зарплата, Обов’язки, Вимоги

На підставі результатів цього опитування представники бізнесу можуть орієнтуватися в зарплатному питанні, а фахівці — оцінювати рівень своєї винагороди в розрізі понад 10 критеріїв. Цікаво, що серед таких фахівців більше заробляють ті, для кого основною мовою обслуговування є англійська — $1200. Це вдвічі більше, ніж отримують колеги, що використовують у роботі українську та російську мови. Потім ми проаналізували, як змінюється розмір винагороди залежно від експертизи, знань та історії роботи, а також зробили висновки щодо кожної позиції. Зрештою ми порівняли отримані результати з результатами зарплатних досліджень DOU, Serpstat та Indigo, щоб отримати найбільш об’єктивний та зважений результат. Важливо звернути увагу, що підрахунки проводилися за фіксованою частиною заробітної плати в USD після сплати податків.

  • Хочеться порадити дівчатам і жінкам не боятися опановувати мови програмування.
  • Але найголовніше – у вас з’явиться розуміння, як виглядає сучасна бізнес-процеси, і яким шляхом ви хочете рухатися далі.
  • Python – один з найбільш популярних мов програмування, і він продовжує набирати популярність.
  • При цьому маркетологи з досвідом роботи від п’яти років заробляють утричі більше.
  • Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей.
  • Щоб зібрати актуальну статистичну інформацію, ми дослідили 43 фактичних зарплат і реальних зарплат по всій країні.

Крім того, стати фул-стек розробником означає, що вам доведеться розуміти й працювати з широким спектром завдань, що може бути складно, особливо якщо ви намагаєтеся зробити все ідеально. Бути спеціалістом широкого профілю може також означати, що ви не станете глибоким експертом у якійсь конкретній царині (або станете, про це теж поговоримо далі). При цьому маркетологи з досвідом роботи від п’яти років заробляють утричі більше.

Хард І Софт Скіли, Необхідні Full-stack Розробнику

Цілком очевидно, що на фул-стек розробника потрібно довше навчатися. Бекенд- і фронтенд-розробники вже через півроку, а то й раніше, можуть пробувати свої сили на фрілансі. Але вивчення всього спектру необхідних технологій фронтенду і бекенду займе не менше року. Це за умови, якщо ви сумлінно навчатиметесь і не закинете справу на пів дорозі.

Імовірно, це пов’язано з тим, що 30% заробітку рекрутерів становлять бонуси. Повторимося, це лише найпопулярніші стеки технологій, один з яких доведеться опанувати full-stack розробнику. Не забуваємо також, що бути розробником означає постійно вчитися чомусь новому. Можливо, з часом з’являться нові технологічні інструменти, і їх теж доведеться вивчити, щоб іти в ногу з часом і зберігати актуальність на ринку праці. У середньому ці фахівці у Україні заробляють близько 239,02 ₴ за годину. Однак це число залежить від конкретного досвіду та навичок Junior full stack developer.

Натомість у деяких аутсорсингових компаніях зарплати таких спеціалістів на 20% нижчі. PHP – веб-мову, який сьогодні використовують понад 80% всіх сайтів в світі. Але пам’ятайте, що переглянуті уроки і прочитані книги не замінять практики.

Повідомити Про Помилку

Якщо маєте можливість заплатити за хороші ІТ-курси – платіть. Не маєте можливості чи бажання витрачатися – дивіться ютуб-канали, присвячені вивченню JavaScript, Python та інших мов програмування. Також необхідно виділяти час на тестування, виявлення та виправлення помилок у своєму коді. Розробники часто беруть участь у код-рев’ю, обговорюють рішення та покращення з іншими учасниками команди. Ну а закінчується робочий день здебільшого підготовкою до наступного, виконанням останніх завдань і плануванням наступних пріоритетів. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

скльки заробляє Full Stack Developer

Є компанії, які вимагають знання лише однієї специфічної мови програмування, але рівень компетенції має бути на вищому рівні. Наприклад, середній дохід з Java і JavaScript складе $88,000 на рік, а Objective-C – $98,500. Четверта частина респондентів, які взяли участь в опитуванні, зайняті в галузі E-commerce. При цьому, якщо не брати C-level, найбільша медіана в цій сфері у Product Manager з досвідом роботи від four років – $2300. Серед представників FinTech найбільше заробляють Software Engineer – $3000. Серед M&A та Fundraising більше отримують спеціалісти з досвідом роботи від 3-4 років.

Full Stack Developer: Середня Зарплата В Україні

Медіана в General QA майже вдвічі вища, ніж у Manual QA — $2600 проти $1400 відповідно. Цікаво, що тестувальник, який використовує мови, отримує на 30% більше. При цьому QA на Python заробляє на 10% менше, ніж на Java та JavaScript.

Є просто маса прикладів, коли закоренілі гуманітарії переходили в IT і досягали відмінних результатів за короткий час. Навіть якщо ви живете в невеликому місті з нерозвиненою IT-індустрією, завжди можна піти на фріланс. Як правило, при тих же обсягах роботи https://wizardsdev.com/ тут можна заробляти навіть більше. До того ж, широкоформатний професії дозволяє розробнику реалізувати себе практично в будь-якій сфері веб-девелопменту. Редакція AIN.UA публікує результати великого зарплатного опитування першої половини 2021 року.

Скільки Заробляє Java Програміст У Сша?

Фактично, такий спеціаліст може без проблем займатися одним проєктом від старту до фінішу. Саме тому програмістам-новачкам слід задуматися над тим, щоб стати універсальним розробником. Не вивчати лише один бекенд чи фронтенд, а поглиблювати свої знання настільки, щоб стати в цій сфері незамінним спеціалістом. Та й ІТ-компаніям в багатьох ситуаціях вигідніше наймати саме фул-стек фахівців, хоча і не завжди. З усіх респондентів, що працюють у сфері Content, найбільше заробляють спеціалісти 2D/3D Artist — професія-ендемік галузі розроблення ігор.

скльки заробляє Full Stack Developer

З часом мені стало цікаво, як працює користувацький інтерфейс моїх програм, тож я почав вивчати фронтенд-частину. Вивчивши її, я став повноцінним фул-стек розробником і тепер можу поділитися базовою інформацією про цю професію. Серед тестувальників найвища медіана в Automation QA з рівнем Advanced — $3200, а найнижча в Manual QA з Pre-Intermediate — $600. Серед усіх респондентів понад 34% володіють англійською на рівні Upper Intermediate. При цьому Software Engineer-фахівці найчастіше знають мову на рівні Intermediate. Цікаво, що вільно володіють англійською лише 8% опитаних.

Звичайно, це відносні цифри, адже комусь треба довше вчитися, щоб опанувати потрібну навичку, а хтось хапає все на льоту. Орієнтуйтеся на свій темп і графік прогресу, не дивіться на інших. Натомість переймайте їхній досвід і вміння, вчіться в них, а не комплексуйте, що у вас повільніше виходить навчатися.

скльки заробляє Full Stack Developer

В результаті не завжди вдається приділити достатньо уваги кожному з них, через що страждає якість. Уміння планувати робочий процес і робити його комфортним для себе приходить з досвідом. Намагайтеся створювати власні проєкти, використовуйте код, відправляйте його на GitHub, отримуйте відгуки від інших розробників. Це найкращий спосіб навчитися та стати ефективним фул-стек розробником.

Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. Щоб стати фул-стек розробником, треба опанувати певний спектр як технічних знань, так і особистісних навичок. Під час своєї роботи я зіткнувся з кількома поширеними міфами про цю професію і хотів би розвінчати їх з огляду на власний досвід.

Знайдіть серед них ментора, який може суттєво допомогти в навчанні. Шукати вакансії розробників можна на вебсайтах на кшталт LinkedIn, Indeed, Glassdoor, full stack розробник Stack Overflow, Happy Monday. Ви можете відфільтрувати пропозиції за локацією, рівнем досвіду, типом компанії та іншими параметрами.

При цьому найбільше серед фрилансерів заробляють розробники. Наприклад, винагорода Fullstack PHP з досвідом від 3 років — $2100. На такому самому рівні й медіана заробітку Data Analyst. Окрім згаданих технологій, фул-стек розробник повинен глибоко розумітися на архітектурі та життєвому циклі розробки програмного забезпечення.